HP 4679

Fil Filtre

Ürün Açıklamaları

Filtre Tipi : Hava Filtresi

Durum : Mevcut

Ölçüler (mm)

A : 84.5

B : 25

H : 71.5

I : 90

Araçlar

Üretici

VOLVO
Üretici Model Serisi Model Tipi Motor KW BG Ür. Yılı
OE REFERANS
Üretici Referans
GM (GENERAL MOTORS) 89002903
O&K (ORENSTEIN & KOPPEL) 144 7315
RENAULT TRUCKS (OKELIA) 50 21 185 570
VOLVO 11172907
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1586882
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 4881323-2
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11172907
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 8152009-0
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 4881323
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1082111-4
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 8152009
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1586882-1
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1082111
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 6888780
Çapraz Referans
Üretici Referans
ALCO MD-730
BALDWIN FILTERS PA2798
BALDWIN FILTERS PA5700
BOSCH 9 455 087 021
COOPERS FILTERS AZA 187
COOPERSFIAAM FILTERS FL6918
CROSLAND FILTERS 9215
DONALDSON P528708
DT (DIESEL TECHNIC) 2.44200
FEBI BILSTEIN 11584
FIL FILTER HP 4679
FILTRON AK 360
FLEETGUARD AF27819
FRAM CA5146
HIFI FILTER FS409
KS KOLBENSCHMIDT 4002-AR
KS KOLBENSCHMIDT 50 014 002
LUBER-FINER LAF1751E
LUBER-FINER LAF 1751
M-FILTER MAT 6912
M-FILTER A 8060
MAHLE (KNECHT/MAHLE) LX 1102
MAHLE (KNECHT/MAHLE) LX 1245
MANN-FILTER C 9004
MECAFILTER FA 3178
MISFAT R091
SAKURA A5101
SCT SB 3236
SF-FILTER SL 8212/1
SF-FILTER 50010
SOFIMA FILTER S 7091 A
SOGEFI PRO FL6918
TRP 1534984
TRP 1500262
UFI FILTERS 27.091.00
WIX FILTERS 49908
WOODGATE WGA 452
ORTAK FİLTRELER
TR EN DE
Arama Katalog Arama Ölçülü Arama Çoklu Arama Takım Filtreler Araçlar Otomobil ve Hafif Tic. Kamyon ve Otobüs İş ve Ziraat Mak. Katalog İndir Bilgiler Bayiler İletişim © COPYRIGHT 2017. FİL FİLTRE A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.