HP 4679

Fil Filtre

Ürün Açıklamaları

Filtre Tipi : Hava Filtresi

Durum : Mevcut

Ölçüler (mm)

A : 84.5

B : 25

H : 71.5

I : 90

Araçlar

Üretici

VOLVO
Üretici Model Serisi Model Tipi Motor KW BG Ür. Yılı
OE REFERANS
Üretici Referans
GM (GENERAL MOTORS) 89002903
O&K (ORENSTEIN & KOPPEL) 144 7315
RENAULT TRUCKS (OKELIA) 50 21 185 570
VOLVO 11172907
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1586882
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 4881323-2
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11172907
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 8152009-0
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 4881323
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1082111-4
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 8152009
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1586882-1
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1082111
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 6888780
Çapraz Referans
Üretici Referans
ALCO MD-730
BALDWIN FILTERS PA2798
BALDWIN FILTERS PA5700
BOSCH 9 455 087 021
COOPERS FILTERS AZA 187
COOPERSFIAAM FILTERS FL6918
CROSLAND FILTERS 9215
DONALDSON P528708
DT (DIESEL TECHNIC) 2.44200
FEBI BILSTEIN 11584
FIL FILTER HP 4679
FILTRON AK 360
FLEETGUARD AF27819
FRAM CA5146
HIFI FILTER FS409
KS KOLBENSCHMIDT 4002-AR
KS KOLBENSCHMIDT 50 014 002
LUBER-FINER LAF1751E
LUBER-FINER LAF 1751
M-FILTER MAT 6912
M-FILTER A 8060
MAHLE (KNECHT/MAHLE) LX 1102
MAHLE (KNECHT/MAHLE) LX 1245
MANN-FILTER C 9004
MECAFILTER FA 3178
MISFAT R091
SAKURA A5101
SCT SB 3236
SF-FILTER SL 8212/1
SF-FILTER 50010
SOFIMA FILTER S 7091 A
SOGEFI PRO FL6918
TRP 1534984
TRP 1500262
UFI FILTERS 27.091.00
WIX FILTERS 49908
WOODGATE WGA 452
ORTAK FİLTRELER
Modeller Filtreler
VOLVO EC / ECR (Kettenbagger / Crawler Excavators) EC 360B
ML 217 A ZP 69 MFE 1329 ZP 67 F ZP 74 S ZP 3226 ZP 3118 F ZP 3252 F ZP 3167 F HP 2585 HP 763
VOLVO EC / ECR (Kettenbagger / Crawler Excavators) EC 360C
ZP 3252 F ZP 69 ZP 3167 F HP 763 HP 2585 ZP 3226
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 110 E
HP 763 HP 2522 ZP 3167 F ZP 505 B ZP 3207 AFMB HP 2546
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 110 E
HP 2522 HP 2546 HP 763 ZP 3118 F ZP 3117 F ZP 74 S ZP 505 B
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 110 F
ZP 3207 AFMB HP 763 HP 2546 ZP 505 B ZP 3167 F HP 2522
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 120 D
ZP 3531 MG ZP 3118 F HP 763 ZP 3035 F ZP 526 F HP 2522 HP 2546 ZP 3226 ZP 531 ZP 69
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 120 E
ZP 3167 F HP 2522 ZP 74 S ZP 3207 AFMB HP 763 HP 2546 ZP 505 B
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 120 E
HP 2522 HP 763 ZP 3117 F HP 2546 ZP 505 B ZP 74 S ZP 3118 F
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 120 F
ZP 3207 AFMB HP 763 HP 2546 HP 2522 ZP 3167 F ZP 505 B
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 150 E
ZP 69 ZP 3167 F HP 763 ML 1554 MG ZP 3118 F ZP 67 F HP 2545 ZP 3035 F ZP 3226 HP 2544
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 150 E
HP 2544 ZP 3060 FMB ML 1554 MG HP 763 ZP 3118 F ZP 74 S HP 2545 ZP 69 ZP 3226
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 150 E
ZP 3035 F HP 2544 ZP 69 HP 763 ZP 74 S ZP 3118 F ZP 3252 F ML 1554 MG ZP 3226 HP 2545
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 150 F
ZP 69 ZP 3226 ZP 3167 F HP 2544 HP 763 ML 1554 MG ZP 505 B HP 2545 ZP 3252 F
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 150 F
HP 763 HP 2545 ZP 3252 F ZP 3226 ZP 69 HP 2544 ZP 3167 F
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 150 G
HP 763 ZP 74 S ZP 3060 FMB ZP 3226 ZP 3167 F HP 2545 ZP 69 HP 2544
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 180 D
HP 2585 HP 763 ZP 3035 F ZP 3531 MG HP 2545 HP 2544
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 180 E
HP 763 ZP 3226 HP 2545 ZP 74 S ZP 3167 F ML 1554 MG ZP 69 ZP 3252 F HP 2544
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 180 E
HP 763 ML 1554 MG ZP 69 ZP 74 S ZP 3035 F ZP 3252 F ZP 505 B HP 2545 ZP 67 F HP 2544 ZP 3118 F ZP 3167 F ZP 3226
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 180 E
HP 2545 ZP 67 F HP 763 ZP 3118 F ZP 3035 F ZP 69 HP 2544 ZP 3226 ZP 3252 F ML 1554 MG
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 180 E HL
HP 2544 HP 763 HP 2585 ZP 505 B ZP 3035 F HP 2545
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 180 F
ZP 3167 F HP 2544 ZP 69 HP 763 ML 1554 MG ZP 3252 F ZP 3226
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 180 G
HP 2544 ZP 3060 FMB ZP 3226 ZP 3167 F ZP 69 HP 2545 HP 763
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 220 E
ML 1554 MG ZP 74 S HP 763 ZP 69 HP 2545 HP 2544 ZP 3252 F ZP 67 F ZP 3226
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 220 E
ZP 3226 HP 763 ML 1554 MG HP 2545 ZP 74 S HP 2544 ZP 69 ZP 3252 F ZP 3167 F
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 220 F
ZP 3252 F HP 763 ZP 69 ZP 3167 F ZP 3226 HP 2544 ML 1554 MG HP 2545
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 220 G
HP 763 ZP 3167 F HP 2545 ZP 3226 HP 2544 ZP 69 ZP 3060 FMB
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 350 F
HP 763 ZP 3226 ZP 69 ML 1554 MG ZP 3167 F ZP 3060 FMB
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 60 F
HP 763 ZP 3531 MG HP 2600 A ZP 505 B ZP 3167 F ZP 3207 AFMB HP 2599 A
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 70 D
HP 2576 ZP 526 F ZP 531 ZP 3035 F ZP 74 S ZP 3226 HP 734 ZP 505 E HP 763 HP 2564 A HP 783
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 70 E
ZP 505 E ZP 74 S HP 763 ZP 3118 F HP 2599 A ZP 3117 F ZP 505 B HP 2600 A
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 70 F
ZP 3531 MG ZP 3207 AFMB ZP 3167 F HP 763 HP 2600 A ZP 505 B HP 2599 A
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 90 E
HP 763 HP 2599 A ZP 505 B ZP 3118 F HP 2600 A ZP 74 S ZP 3117 F
VOLVO L (Radlader / Wheel Loaders) L 90 F
ZP 3207 AFMB HP 2599 A ZP 505 B HP 2600 A ZP 3167 F ZP 3531 MG HP 763
VOLVO A (Articulated Dump Trucks) A 25 F
ZP 69 ZP 3531 MG ZP 3167 F ZP 3252 F HP 2544 ZP 3226 ML 1566 MG HP 2545 HP 763
VOLVO A (Articulated Dump Trucks) A 30 D
HP 763 ZP 3118 F TL 1679 HP 2585 ZP 67 F ZP 3226 ZP 3252 F ZP 74 S ZP 3531 MG ZP 69 ZP 3167 F ZP 3035 F
VOLVO A (Articulated Dump Trucks) A 30 F
ML 1566 MG HP 763 ZP 69 ZP 3531 MG ZP 3167 F ZP 3252 F HP 2545 ZP 3226 HP 2544
VOLVO A (Articulated Dump Trucks) A 40
ZP 3035 F HP 2545 ZP 531 HP 2544 ZP 69 ZP 3531 MG ZP 526 F HP 763
VOLVO A (Articulated Dump Trucks) A 40 D
ZP 3035 F HP 763 ZP 3531 MG ZP 3207 AFMB TL 1679 ZP 3252 F ZP 67 F ZP 3167 F ML 1566 MG ZP 69 ZP 3226 ZP 74 S ZP 3118 F
VOLVO A (Articulated Dump Trucks) A 40 D
ZP 69 ZP 67 F HP 763 ZP 3035 F ZP 3531 MG TL 1679 ZP 74 S ZP 3226
VOLVO A (Articulated Dump Trucks) A 40 E
HP 763 ZP 3167 F ZP 3531 MG ZP 3252 F TL 1679 ZP 69 ZP 3226 ML 1566 MG
VOLVO BM (Articulated Dump Trucks) 6300
ZP 526 F HP 400 HP 763 HP 691 ML 1027 ZP 505 E HP 2228
VOLVO CH 230 (84-87) CH 230
HP 763 ZP 531 ZP 74 S ZP 526 F
VOLVO F 10 (77-94) F 10
ZP 526 F HP 996 ZP 74 S ZP 531 ZP 505 A ML 138 ZP 506 HP 763 HP 2228 HP 995 ML 1136
VOLVO F 10 (77-94) F 10
ZP 505 A ML 1136 ML 138 ZP 531 ZP 506 HP 763 ZP 74 S HP 996 ZP 526 F HP 995 HP 2228
VOLVO F 10 (77-94) F 10
HP 763 ZP 505 A ML 1136 ZP 531 ZP 74 S HP 996 ML 138 ZP 506 HP 995 HP 2228 ZP 526 F
VOLVO F 10 (77-94) F 10
HP 763 HP 995 ZP 531 ML 138 HP 996 ZP 526 F ML 1136 ZP 74 S ZP 505 A HP 2228 ZP 506
VOLVO F 10 (77-94) F 10
ZP 531 HP 763 ZP 505 A HP 981 ZP 74 S ML 138 HP 2228 ML 1136 ZP 506 ZP 3610 HP 982 ZP 526 F HP 996 HP 995
VOLVO F 10 (77-94) F 10
ML 138 HP 982 ML 1136 HP 996 HP 763 ZP 3610 ZP 505 A HP 995 ZP 74 S HP 2228 ZP 531 ZP 506 ZP 526 F HP 981
VOLVO F 12 (77-94) F 12
HP 763 ZP 74 S HP 995 ZP 531 ZP 505 A HP 2228 ML 138 ZP 3241 ZP 506 ZP 526 F HP 996 ML 1136
VOLVO F 12 (77-94) F 12
HP 981 HP 763 ZP 531 HP 982 ZP 526 F ML 138 ZP 506 ML 1136 ZP 3241 HP 2228 ZP 505 A ZP 74 S HP 995 HP 996
VOLVO F 12 (77-94) F 12
HP 995 ZP 69 HP 2228 ZP 3241 HP 996 HP 981 ZP 506 ZP 531 HP 763 HP 982 ZP 3610 ML 1136 ZP 505 A ZP 526 F ZP 3226 ZP 74 S ML 138
VOLVO F 12 (77-94) F 12
ZP 531 HP 763 ZP 3241 ML 138 ZP 506 ZP 74 S ZP 69 ZP 3226 HP 982 ZP 526 F HP 2228 HP 981 ZP 3610 ML 1136 ZP 505 A
VOLVO F 16 (87-94) F 16
ZP 3241 ZP 531 ZP 74 S ZP 506 ZP 3610 HP 763 ZP 69 ZP 526 F HP 2228
VOLVO F 16 (87-94) F 16
HP 763 ZP 69 ZP 3241 ZP 526 F ZP 506 ZP 3610 ZP 74 S ZP 531 HP 2228
VOLVO FL 10 (85-98) FL 10
HP 763 ZP 3610 ZP 531 ZP 69 ZP 3226 ML 1136 ZP 526 F HP 998 ML 138 HP 997 HP 2228 ZP 74 S ZP 506
VOLVO FL 10 (85-98) FL 10
ML 1136 HP 998 ZP 531 HP 763 ZP 526 F ZP 69 HP 2228 ZP 3610 ZP 506 ZP 74 S ZP 3226 HP 997 ML 138
VOLVO FL 6 (85-00) FL 608
HP 763 ZP 531 ZP 526 F ML 138
VOLVO FL 6 (85-00) FL 608 (608-180)
HP 763 ZP 531 ZP 69 ZP 3610 ML 138 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 608 (608-210)
ZP 531 HP 763 ML 138 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 610
ZP 526 F ML 138 HP 763 ZP 531
VOLVO FL 6 (85-00) FL 611
HP 763 ZP 526 F ML 138 ZP 531
VOLVO FL 6 (85-00) FL 611 (611-210)
HP 763 ZP 531 ZP 526 F ML 138
VOLVO FL 6 (85-00) FL 612
ML 138 HP 763 ZP 531 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 612 (612-180)
ML 138 ZP 69 HP 763 ZP 531 ZP 526 F ZP 3610
VOLVO FL 6 (85-00) FL 612 (612-210)
ML 138 HP 763 ZP 531 ZP 526 F ZP 3610 ZP 69
VOLVO FL 6 (85-00) FL 612 (612-230)
HP 763 ZP 3610 ZP 531 ZP 69 ML 138 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 612 (612-250)
ZP 526 F ZP 531 HP 763 ML 138
VOLVO FL 6 (85-00) FL 612 (612-250)
ML 138 ZP 526 F ZP 531 ZP 69 HP 763 ZP 3610
VOLVO FL 6 (85-00) FL 613
HP 763 ZP 531 ML 138 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 614
HP 763 ZP 531 ZP 526 F ML 138
VOLVO FL 6 (85-00) FL 614
ML 138 HP 763 ZP 531 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 614 (614-180)
HP 763 ZP 69 ML 138 ZP 531 ZP 3610 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 614 (614-210)
HP 763 ZP 3610 ZP 531 ZP 69 ML 138 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 614 (614-230)
ZP 531 HP 763 ZP 3610 ZP 526 F ML 138 ZP 69
VOLVO FL 6 (85-00) FL 614 (614-250)
ZP 531 HP 763 ML 138 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 614 (614-250)
ZP 69 HP 763 ZP 531 ML 138 ZP 3610 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 615 (615-180)
ZP 69 ZP 526 F HP 763 ZP 3610 ZP 531 ML 138
VOLVO FL 6 (85-00) FL 615 (615-210)
ZP 531 HP 763 ZP 69 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 615 (615-230)
HP 763 ZP 69 ZP 531 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 615 (615-250)
ZP 531 ZP 69 HP 763 ZP 526 F
VOLVO FL 6 (85-00) FL 618 (618-180)
HP 763 ZP 531 ZP 526 F ZP 69 ML 138 ZP 3610
VOLVO FL 6 (85-00) FL 618 (618-210)
HP 763 ZP 526 F ZP 3610 ZP 69 ZP 531 ML 138
VOLVO FL 6 (85-00) FL 618 (618-230)
HP 763 ZP 531 ZP 3610 ML 138 ZP 526 F ZP 69
VOLVO FL 6 (85-00) FL 618 (618-250)
HP 763 ZP 531 ZP 526 F ML 138
VOLVO FL 6 (85-00) FL 618 (618-250)
ZP 526 F ZP 531 ML 138 HP 763 ZP 69 ZP 3610
VOLVO FL 7 (85-00) FL 7 (7-230)
ZP 531 ZP 526 F HP 763 HP 2228 HP 998 HP 997 ZP 69 ML 138 ZP 506
VOLVO FL 7 (85-00) FL 7 (7-260)
HP 763 ZP 506 HP 998 ZP 69 ML 138 HP 997 ZP 531 HP 2228 ZP 526 F
VOLVO FL 7 (85-00) FL 7 (7-290)
ZP 526 F HP 997 HP 998 ZP 531 ML 138 ZP 69 HP 763 ZP 506 HP 2228
VOLVO N 10 (73-) N 10 (10-207, 10-300)
HP 429 ZP 531 ZP 505 A ZP 74 S HP 968 HP 763 ZP 526 F
VOLVO N 10 (73-) N 10 (10-270, 10-300)
HP 968 ZP 74 S HP 763 ZP 531 HP 429 ZP 526 F
VOLVO N 12 (80-) N 12
HP 763 ZP 74 S ZP 3241 ZP 506 HP 428 ZP 526 F HP 429 ZP 531 HP 968 ZP 505 A
TR EN
Arama Katalog Arama Ölçülü Arama Çoklu Arama Takım Filtreler Araçlar Otomobil ve Hafif Tic. Kamyon ve Otobüs İş ve Ziraat Mak. Katalog İndir Bilgiler Bayiler İletişim © COPYRIGHT 2017. FİL FİLTRE A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.